Müşteri memnuniyeti, işletmelerin sürekli takibi.

Karşılıklı yarar ve kazan-kazan

Ana sayfa

Guangzhou LanTeng Auto Accessories Co., Ltd.

Sertifika
iyi kalite Paslanmaz Çelik Oto Aksesuarları satış için
iyi kalite Paslanmaz Çelik Oto Aksesuarları satış için
LanTeng Şirketi, oto aksesuarlarının profesyonel bir üreticisidir. Oto Aksesuarları için One-stop Shop!

—— James

LanTeng Şirketi oto aksesuarlarında güçlüdür. Erken cevap! Hızlı teslimat! İyi kalite! Güzel hizmetler! Neyse, aynen öyle.

—— Roy

Ben sohbet şimdi

Guangzhou LanTeng Auto Accessories Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6 7 8 9
Guangzhou LanTeng Auto Accessories Co., Ltd. Guangzhou LanTeng Auto Accessories Co., Ltd. Guangzhou LanTeng Auto Accessories Co., Ltd. Guangzhou LanTeng Auto Accessories Co., Ltd. Guangzhou LanTeng Auto Accessories Co., Ltd. Guangzhou LanTeng Auto Accessories Co., Ltd. Guangzhou LanTeng Auto Accessories Co., Ltd. Guangzhou LanTeng Auto Accessories Co., Ltd. Guangzhou LanTeng Auto Accessories Co., Ltd.
Ofis Ortamı Müşteriler Ziyaret Ofis Ortamı Factory Environment warehouse environment Çalışma ortamı Çalışma ortamı Sergi Salonu Çalışma ortamı

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Ana Pazar : Dünya çapında
Markalar : LanTeng
No. Çalışanları : 50~100
Yıllık satış : 2000000-6000000
Yıl kurulan : 2008
İhracat p.c : 90% - 100%
Guang zhou LanTeng Oto Aksesuarları Ltd

Guangzhou LanTeng Oto Aksesuarları Co, Ltd 2008 yılında kurulmuştur. Otomobiller, SUV, kamyonetler, pick up ve kamyonlar geniş bir yelpazede Krom Oto Aksesuarları, Karbon Fiber Aksesuarları, Paslanmaz Çelik Oto Aksesuarları üretiminde uzmanlaşan. Sadece yurt içi satış pazarının geniş kitleleri değil, aynı zamanda Amerika, Avrupa, Asya, Orta Doğu ve dünyanın diğer bölgelerine de ihraç ediliyor. En iyi ürün kalitesi, rekabetçi fiyatlandırma, üstün müşteri hizmetleri ve en yeni ürün güncellemesi bize iyi bir itibar ve sadık müşteriler kazandırdı.

LanTeng yıllar boyunca "hayatta kalmak, güvenilirlik ve geliştirme hizmetleri için ürün kalitesi" iş amaçlarına bağlı kalmıştır. Yüksek kaliteli ürünler ve kaliteli hizmetler sunmak için taahhüt. Ürün tasarımı, kalıp yapımı, Ürün montajına kalıplama, her açıdan ve süreç için titizlikle test ve kontrol sağlayan profesyonel, özel bir tasarım yönetim ekibine sahip olun.


Son birkaç yıldır üretim ve yönetim ve keşif, fabrikamız kendi kalite yönetim sistemi kurdu. ISO9001: 2000 kalite sistem sertifikası ve ISO14000 çevre yönetim sertifika sistemi geçti.


LanTeng her zaman müşterilere özel ürünler için müşteri değer yaratma kavramını farklı müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde uygulamakta ve müşterilere sürekli olarak çözümler ve teknik sorunlar sunmaktadır. Daha fazla keşif, yenilik ve mükemmellik.


Sizi sıcak bir şekilde karşılar ve iletişim sınırlarını açar. İdeal partnerinizle senkronize ederiz!

İletişim bilgileri
Guangzhou LanTeng Auto Accessories Co., Ltd.

İlgili kişi: Ms. Remy Lin

Tel: 86-20-3613-5492

Faks: 86-020-3613-5492

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)